O nas

logoRadosny Rozwój to Przedszkole integracyjne, przedszkole specjalne, przedszkole wyjątkowe.

Przedszkole przyjazne dla dzieci i ich rodziców.

Przedszkole to miejsce, gdzie Twoje dziecko spędza dużo czasu w ciągu dnia. Przedszkole powinno być więc miejscem, gdzie rozwija się wszechstronnie. Uczy tolerancji i życzliwości w stosunku do innych, ponieważ u nas uczą i bawią się razem wszystkie dzieci. Obok zajęć realizujących podstawę programową zapewniamy naszym podopiecznym szeroką gamę zajęć specjalistycznych, które wspierają ich rozwój. Obejmujemy nimi wszystkich naszych przedszkolaków. W zależności od ich potrzeb i możliwości staramy się dostosować zajęcia do każdego dziecka. Pracują u nas wykwalifikowani specjaliści z wielu dziedzin,pod okiem których rozwijać się będzie Twoja pociecha.

Nie tylko wspieramy rozwój Twojego dziecka, ale także pomagamy odszukać kierunek w jakim powinna podążać terapia. Korzystamy z wielu metod poszukując odpowiedniej drogi by zapewnić naszym podopiecznym kompleksową opiekę.

Powierzając nam swoje dziecko możesz  być pewien, że będzie ono spędzać czas wśród życzliwych mu osób, dbających o jego bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój.Na bieżąco monitorujemy postępy naszych podopiecznych informując Państwa o tym. Jako Rodzic możesz zawsze liczyć na rzetelną i szczerą opinię o nim, ponieważ łączy nas jeden cel DOBRO DZIECKA JEST NAJWAŻNIEJSZE!IMG_0026

Nasze przedszkole jest dostosowane do potrzeb dzieci niepełnosprawnych, których możliwości poruszania się są ograniczone. Posiadamy podjazdy i toaletę dostosowaną do dzieci poruszających się na wózkach. Wykwalifikowana kadra pedagogiczna zadba o bezpieczeństwo i rozwój Państwa dziecka.

Ciepła i życzliwa atmosfera, uśmiech i przyjazne postawa do drugiego człowieka oraz wsparcie specjalistów wpłynie pozytywnie na rozwój naszych podopiecznych.

logo2